• 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Ciekawe miejsca

Zambia - miejsce na mecz

ZAMBIA – Miejsce rozegrania meczu

W prowadzonym przez polaka Brata Jacka Rostowskiego Domu Nadzieji zagramy mecz z najbiedniejszymi, choć już uratowanymi, dziećmi ulicy. Chłopcy prawdopodobnie rozniosą nas na strzępy, nasza drużyna nie ma żadnych szans ;- ).  Licząca 1,2 miliona mieszkańców Lusaka jest jak każda metropolia miejscem w którym powstają ogromne dysproporcje pomiędzy biednymi i bogatymi. http://www.domnadziei.com/

MAPA: Dom Nadzieji, Tutaj zagramy kolejny Mecz GLOBALL 2012.


...reszta artykułu.

Tanzania - miejsce na mecz

TANZANIA– Miejsce rozegrania meczu

To prawdopodobnie najbardziej widowiskowe miejsce w którym potoczy się nasza piłka. Wielkie równiny wypełnione wędrującymi stadami zwierząt to wizytówka Tanzanii. Ekspedycja Globall 2012  dotrze do stóp czynnego wulkanu Ol Donyo Lengai na granicy z Kenią. Mecz rozegramy na tle wulkanu, skarpy Rowu Tektonicznego i sodowego jeziora o fantastycznych kolorach.

MAPA: Ciekawe Miejsca - Tanzania, region Natron, miejsce rozegrania meczu GLOBALL 2012.


...reszta artykułu.

Etiopia - miejsce na mecz

rzeka OMOETIOPIA – Miejsce rozegrania meczu

Nad rzeką Omo, wśród zamieszkujących te tereny plemion Karo. Największym wyzwaniem tego miejsca będzie samo dotarcie do niego, to prawdopodobnie najtrudniejszy technicznie odcinek wyprawy, włącznie z wezbranymi rzekami do pokonania w bród, rozmytymi drogami, buszem i błotem. Mecz zagramy z dziećmi z plemienia Karo, jednego z najmniej licznych plemion w Afryce. To przyszli myśliwi próbujących zachować swoją odmienność w dynamicznie zmieniającym się świecie.

wojownik Karo, jeden z naszych graczy?

MAPA: Ciekawe Miejsca - Etiopia - Okolice nad rzeką Omo, tutaj zagramy szósty mecz Globall.


...reszta artykułu.

Egipt - Miejsca na mecz

EGIPT – Miejsce rozegrania meczu

Gorący piasek, daktylowe palmy, oazy na zachodniej Saharze, mecz zagramy z dziećmi Berberów i Nubijczyków zamieszkujących te niegościnne dla europejczyków tereny. Głównymi naszego zespołu będą temperatura i sypkie podłoże. Kojący cień znajdziemy jedynie pod skalnymi ostańcami i ogromnymi wydmami.

pilka Globall 2012MAPA: Ciekawe miejsca Egipt - Oazy, tutaj zagramy mecz  Globall 2012 w Egipcie.

...reszta artykułu.

Namibia - miejsce na mecz

NAMIBIA – Miejsce rozegrania meczu

Sam początek naszej wyprawy, dojedziemy aż na granicę z Angolą, pokonamy wielkie przestrzenie sawanny i piasku i tutaj spotkamy się z ciekawymi zamieszkującymi ten rejon ludźmi z plemienia Himba. Nie możemy się doczekać na to, jak dzieciaki zareagują na nasze piłki. Sceneria dla meczu także powinna być wyjątkowa w pobliżu znajduje się długi na 500 metrów wodospad o wysokości 40 metrów. Przyroda w tym miejscu nie będzie nam oszczędzać ani widoków ani zachwytu!


MAPA: ciekawe miejsca, tutaj zagramy drugi mecz w Afryce - Namibia.


 

...reszta artykułu.

Dodatkowe informacje